Hakkımızda

Ürker Chiller

Şirket Profili

1981 yılında kurulan Kemal Ürker Soğutma Cihazları San. Tic. Ltd. Şti. soğutma konusunda imalat, montaj, servis ve taahhüt işleri yapmaktadır. 35 yılı aşkın tecrübe, bilgi birikimiyle ve artan üretim kapasitesiyle imalatlarına devam etmektedir.

Yapılan her işi bir referans olarak gören, müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutan firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte, kalite bilincini tüm çalışanlarına benimsetmek için gerekli çalışmaları yapmaktadır.

Yurt içinde, yurt dışında ürün ve hizmetleri ile “müşteri memnuniyeti” sağlayan, sektörün tanınan ve aranan firması Ürker; EN ISO 9001: 2015 ve CE sertifikalarına sahiptir.

Ürker Chiller

Vizyonumuz

Kurumsal yapı içerisinde faaliyet gösterdiğimiz alanlarda kalite ve hizmette ödün vermeden, grup standartımızı uluslararası standartlara getirmek olacaktır.

Hizmette memnuniyeti, üretimde kalıcılığı ön plana çıkartan bir anlayış ile yoluna devam etmektedir. Sektöründe kalıcı üstünlükler sağlamanın öncelikli şartı; insan kaynaklarına ve buna bağlı olarak AR-GE’ye yeterli önemin verilmesi olduğunu savunuyoruz.

Vizyonumuz teknolojinin akıllı kullanımıyla, modern mimari anlayışıyla, kaliteyi takip eden değil, kaliteyi üreten olmaktır. İnsanların yaşam standartlarını yükseltmek ilkelerimiz arasındadır.

Ürker Chiller

Misyonumuz

Hizmet alanında serbest piyasa ekonomisine dayalı olarak, sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan bir yapılanmada teknolojik birikime, yönetim ve idari kadroya sahip bir ekip ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Bilgi birikimi ve tecrübesiyle yaptığı işleri zamanında ve kaliteden ödün vermeden sürdürmek öncelikleri arasında olmuştur. doğruluktan ve dürüstlükten taviz vermeden, toplumsal yaşam standartlarının geliştirilmesini sağlamaktır.

Ülkemizin en önemli sorunlarından biri olan çarpık kentleşmenin önlenmesi amacıyla kentsel dönüşüm projelerine destek vermektir.

İletişime Geçiniz
Canlı Destek
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?